ПОДАРУЙ ЖИТТЯ ГЕРОЮ

З самого ранку в Лікарню Мечникова почали збиратись донори.
Анонсована акція “ПОДАРУЙ ЖИТТЯ ГЕРОЮ” проводиться в 18 раз. Від першого дня донора, який був проведений з початком бойових дій на Сході України, поділитись краплиною свого серця змогли понад 4 тисячі дніпрян!

Сьогодні здати кров для лікування поранених в Лікарні ім. Мечникова, важких травмованих цивільних прийшли студенти всіх ВНЗ Дніпра разом зі своїми проректорами, рятувальники ДСНС з керівником Андрієм Кульбачем, Олімпійські чемпіони Діна Міфтахутдінова та Анастасія Коженкова, голова Дніпровського відділення НОК Олександр Дювбаков, звичайні люди – волонтери, підприємці, робітники.Особлива вдячність і повага Володимиру Ніколаєву – Герою України, Почесному донору України, який приймає участь у всіх донорських акціях.
В організації заходу задіяні медпрацівники лікарні ім. Мечникова, Дніпропетровського обласної станції переливання крові з головним лікарем Антоніною Сердюк, студенти Дніпропетровської медичної академії (ректор Тетяна Перцева), студенти та викладачі Дніпровського базового медичного коледжу під керівництвом Ігоря Шаруна.
Ми вдячні всім! Ми робимо загальну справу!