Організаційна робота

Головними діючими особами у профспілковій організації – є її члени. І саме їм приділяється велика увага, а саме інформація про права та обов’язки членів профспілки.

Щоб профспілки були та діяли, їх необхідно створити. Щоб створити профспілку необхідні певні передумови – держава, в якій демократичний устрій, активність працівників та законодавче підґрунтя на національному рівні. В Україні є всі чинники для діяльності профспілок. І наша Профспілка працівників охорони здоров’я України, до якої ми з вами належимо, діє відповідно до законодавства та Статуту, зміст якого відповідає вимогам Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».

Створення профспілкової організації є частиною розділу «Організаційна робота».

Головними діючими особами у профспілковій організації – є її члени. І саме їм приділяється велика увага, а саме інформація про права та обов’язки членів профспілки.

Профспілковий актив, який обирається в кожній профорганізації, повинен постійно навчатися аби якісно та своєчасно виконувати свої повноваження – представляти та захищати трудові, соціально-економічні права та інтереси членів профспілки. Тому все, що стосується організації та проведення профспілкового навчання, буде висвітлюватися в розділі
«Організаційна робота».

У нашому Статуті визначено порядок діяльності профспілкових організацій усіх рівнів, зокрема і первинних. Подання статистичної звітності є одним із обов’язків кожної ППО. Про тонкощі її складання також йтиметься у
зазначеному розділі.

Виборні органи усіх рівнів обираються терміном на п’ять років. І кожні п’ять років проводиться загальна звітно-виборна кампанія, коли підводяться підсумки роботи за попередні п’ять років, визначаються пріоритети на подальшу діяльність та обираються виборні органи. Від правильності дотримання процедури під час звітів і виборів напряму залежить правомочність виборних органів та профспілкової організації в цілому.

Шановні спілчани! Сподіваємося, що інформація цього розділу буде для вас корисною.

ЗМІНИ ЗА ДОГОВОРАМИ З НАЦІОНАЛЬНОЮ СЛУЖБОЮ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ на 2023 РІК

ЗМІНИ ЗА ДОГОВОРАМИ З НАЦІОНАЛЬНОЮ…

ОБМЕЖЕННЯ НА СУМІСНИЦТВО МЕДИКАМ СКАСОВАНО

ОБМЕЖЕННЯ НА СУМІСНИЦТВО МЕДИКАМ…

ПРО ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ ГОЛОВИ ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

ПРО ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ ГОЛОВИ ПЕРВИННОЇ…

ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ ПІДТВЕРДЖЕННЯ СТАЖУ- ВАЖЛИВІ НОВАЦІЇ

ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ ПІДТВЕРДЖЕННЯ СТАЖУ- ВАЖЛИВІ…

ВЕДЕННЯ ПАПЕРОВИХ ТРУДОВИХ КНИЖОК У ПЕРЕХІДНИЙ ПЕРІОД

ВЕДЕННЯ ПАПЕРОВИХ ТРУДОВИХ КНИЖОК…

© Дніпропетровська обласна організація профспілки працівників охорони