Що роботи з найменуванням ППО якщо смінилася організаційно-правова форма закладу?

Якщо комунальний заклад перетворився в комунальне підприємство, то і первинній профспілковій організації (далі-ППО), яка діє на підприємстві , слід внести зміни до свого найменування. Що для цього необхідно?
1. На засіданні профспілкового комітету прийняти рішення про скликання зборів (конференції) ППО та про рекомендований порядок денний.
2. На зборах (конференції ) ППО прийняти рішення про внесення змін до найменування.
3. Належним чином оформити протокол засідання профспілкового комітету та протокол зборів (конференції). Підписи на протоколах головуючого та секретаря засвідчити нотаріально.
4. Скласти реєстр учасників зборів.
5. Заповнити заяву Форми 3 про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, яку затверджено наказом Міністерства юстиції України 18 листопада 2016 року № 3268/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 29 серпня 2018 року № 2824/5)
6. Вище зазначені документи подати до органу юстиції або до центру надання адміністративних послуг(у випадку коли ці центри здійснюють реєстраційні дії щодо профспілок ).
7. Отримати виписку із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань з новим найменуванням , копію виписки подати до вищого виборного органу.

Ратушна С.М., завідувач організаційно-інформаційного відділу, довідки за тел. (056) 720-77-18.