ЧИ ОБМЕЖУЄТЬСЯ РОБОЧА ЗМІНА ВОДІЇВ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ 12 ГОДИНАМИ?

ЧИ ОБМЕЖУЄТЬСЯ РОБОЧА ЗМІНА ВОДІЇВ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ 12 ГОДИНАМИ?

24 червня 2021 року  Міністерство Інфраструктури України наказом від 24.06.2021 №337 «Про внесення змін до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 07 червня 2010 року № 340» внесло зміни до п.1.4 Положення. Змінами передбачено, що «Положення не поширюється….

https://docs.google.com/document/d/1RveYFYIBcF6Dru54NqaYJusHaI9j7s8S/edit?usp=share_link&ouid=111145658822404007295&rtpof=true&sd=true