ХВОРОБА ПІД ЧАС «КАРАНТИННОЇ» ВІДПУСТКИ! ЧИ ОПЛАТЯТЬ ЛІКАРНЯНИЙ?

Спеціалісти ГУ Держпраці пояснили, чи оплачувати листок непрацездатності, виданий працівнику у період перебування його у відпустці без збереження зарплати на час карантину?

Допомога по тимчасовій непрацездатності не надається за період перебування застрахованої особи у відпустці без збереження зарплати, творчій відпустці, додатковій відпустці у зв’язку з навчанням (ст. 23  Закону № 1105)

Отже, у випадку перебування працівників у відпустці без збереження зарплати на час карантину, яку надано згідно з ч.1, 3 ст.26 Закону про відпустки час хвороби працівника, підкріплений листком непрацездатності, не оплачують.

Неоплачувана відпустка на час карантину може перевищувати ліміт в 15 календарних днів.

У зв’язку з прийняттям Закону № 530 до ст.84 КЗпП та ст.26 Закону №504 внесені зміни. Змінами передбачено, що у разі встановлення Кабміном карантину, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», термін перебування у відпустці без збереження заробітної плати не включається у загальний строк.

Тобто, працівник за згодою із роботодавцем може отримати відпустку без збереження заробітної плати на весь час дії карантину. У разі особистої потреби (за сімейними обставинами) працівник може скористатися такою відпусткою у інший період на строк до 15 календарних днів.

Якщо працівник бере відпустку без збереження заробітної плати під час карантину, в заяві слід зазначити «у зв’язку із запровадженням карантину», а також зробити посилання на постанову КМУ, за якою вводиться карантин. Наразі це – Постанова КМУ від 11.03.2020 №211.

Також слід звернути увагу!

Період карантину може бути продовжено. У цьому випадку така відпустка може бути продовжена та надаватися стільки разів, скільки буде провадитись такий режим. 

Експерт з питань соціального захисту

та пенсійного забезпечення                                                       Каралецька Н.Ф

+380686509251