Про засідання Комітету облпрофорганізації…

23 жовтня поточного року відбулося засідання Комітету Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України. Обговорювалися питання щодо трансформації галузі охорони здоров’я в Дніпропетровській області та про початок звітно-виборної кампанії у Дніпропетровській обласній організації профспілки працівників охорони здоров’я України та її організаційних ланках. 

Голова облпрофорганізації Валевська О. С. інформувала членів Комітету про проведену роботу  виборними органами та виконавчим апаратом за всіма напрямками в умовах реформування. В рамках обговорення першого питання прийнято постанову, в якій визначено подальші дії виборних органів усіх рівнів та виконавчого апарату облпрофорганізації, а також затверджено Звернення до органів місцевого самоврядування щодо недопущення порушення трудових прав працівників галузі охорони здоров’я області.

Комітет затвердив строки проведення звітно-виборної кампанії.

В засіданні прийняв участь голова Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Дубіль В. П., який у своєму виступі зробив акцент на необхідності і в подальшому розвивати соціальний діалог на усіх рівнях. Одним із нагальних питань, зазначив Дубіль В. П., є питання недопущення прийняття Верховною Радою України Трудового кодексу, який би погіршував становище працівників.