Не стояти осторонь …

Наразі відбувається реалізація другого етапу медичної реформи, а саме – трансформація закладів охорони здоров’я, які надають вторинну та третинну медичну допомогу. Руйнуються, раніше усталені, всі стереотипи щодо господарювання цих закладів та системи оплати праці, зокрема.

Дніпропетровська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я України поставила перед собою задачу – надати практичну допомогу закладам, які реформуються, у визначенні системи оплати праці для працівників. Тим самим забезпечити у майбутньому захист прав та інтересів членів профспілки. Майже щодня на теренах облпрофорганізації відбуваються семінари-наради з керівниками підприємств, представниками бухгалтерсько-економічних служб та профспілковим  активом, на яких детально розглядається кожен пункт розділу колективного договору щодо оплати праці, та вибудовується система оплати праці індивідуально для кожного підприємства. Так, за 2019-2020 роки проведено понад 40 таких практичних семінарів-нарад.

Крім індивідуальної роботи, Дніпропетровська облпрофорганізація  07 лютого 2020 року провела обласний семінар для правозастосовних працівників закладів охорони  здоров’я та профспілкового активу з питань укладення колективних договорів в нових умовах господарювання та з питань проведення звітів і виборів у первинних профспілкових організаціях. Наразі це дуже нагальні теми. В семінарі взяли участь понад 60 осіб.