Колективний Договір

Колективний договір – один із найважливіших локальних нормативно-правових актів закладу охорони здоров’я. Він регулює правові та соціально-економічні взаємовідносини між роботодавцем  та найманими працівниками.   Законодавець поклав обов’язок на профспілки здійснювати захист правових та соціально-економічних інтересів працівників як повноправних їх представників.  

Дніпропетровська обласна організація працівників охорони здоров’я України відповідно до статутних вимог постійно надає методичну та практичну допомогу як первинним профспілковим організаціям, так і стороні роботодавця з питань розроблення, схвалення, здійснення повідомної реєстрації та контролю за ходом виконання  колективних договорів.

Для здійснення такої роботи облпрофорганізацією розроблені методичні рекомендації з колдоговірної роботи, макети колективного договору закладу охорони здоров’я та комунального некомерційного підприємства. Постійно проводяться семінари,  практичні семінари-наради щодо формування змісту колективного договору. Тільки в поточному році проведено більше 10  практичних семінарів-нарад з керівниками підприємств, бухгалтерсько-економічною службою та профспілковим активом. Тривалі практичні  заняття проходять як на теренах облпрофорганізації, так і на місцях. Особлива увага приділяється роботі з опорними закладами охорони здоров’я області. Ми готові продовжувати роботу з усіма закладами охорони здоров’я області, в яких діють наші первинні профспілкові організації.